Searchfilms

Searchfilms / Filmy / Akcja / Mroczny wojownik / 2007
Mroczny wojownik / 2007

Mroczny wojownik 2007


132 / 10 2007 ( 6 )

Filmy, Akcja / Stany Zjednoczone

⇒ Film Online ⇐


Informacje "Mroczny wojownik"

Bardzo dobry film Mroczny wojownik z gatunku filmowego Akcja. Produkcja filmu odbyła się w państwie Stany Zjednoczone, w roku filmowym 2007. Już ponad 132 użytkowników odwiedziło stronę tego filmu na naszym portalu. "Mroczny wojownik" posiada średnią ocenę na portalach filmowych. Produkcję wyreżyserował Jason Yee. Obejrzyj ten film online!

Fabuła Mroczny wojownik

Derek Wu (Jason Yee) był płatnym zabójcą pracującym dla "Buddy"(Michael Nurse), handlarza narkotyków. Trafił do więzienia zamiast swojego szefa. Po wyjściu postanawia odmienić swoje życie. Chce skończyć z nielegalnymi walkami na arenach za pieniądze i zabijaniem. Pragnie zacząć życie od nowa. Jednak przeszłość nie pozwala o nim zapomnieć. Ktoś zabija na ulicach pracowników Buddy. Zarówno policja jak i sam Budda myślą, że to Wu mści się na swoim byłym szefie. Czy tak jest na pewno?

Szczegóły

ProdukcjaStany Zjednoczone
ReżyserJason Yee
Rok2007
GatunekAkcja
Odsłon132
Ocena FilmWeb
Ostatnia aktualizacja24-03-2015

Gdzie obejrzeć Mroczny wojownik online?

cda.pl
zalukaj
chili.tv
vod.pl

Tagi

Mroczny wojownik Cały Film "Mroczny wojownik cda ", "Mroczny wojownik (2007) cda online" "Mroczny wojownik cały film online", "Mroczny wojownik (2016) online", "Mroczny wojownik (2016) Zalukaj"


Najnowsze filmy

[