Searchfilms

Searchfilms / Filmy / Dracula / 2006
Dracula / 2006

Dracula 2006


204 / 10 2006 ( 6 )

Filmy, Horror / Wielka Brytania

⇒ Film Online ⇐


Informacje "Dracula"

Bardzo dobry film Dracula z gatunku filmowego Horror. Produkcja filmu odbyła się w państwie Wielka Brytania, w roku filmowym 2006. Już ponad 204 użytkowników odwiedziło stronę tego filmu na naszym portalu. "Dracula" posiada średnią ocenę na portalach filmowych. Produkcję wyreżyserował Bill Eagles. Obejrzyj ten film online!

Fabuła Dracula

Londyński arystokrata, Lord Arthur Holmwood, zaraz po swoich oświadczynach, dowiaduje się, że odziedziczył po ojcu szybko postępujący syfilis. Kiedy wszystkie dostępne środki medyczne zawodzą, Lord Holmwood nawiązuje współpracę z okultystą Alfredem Singletonem. Singleton proponuje wezwać do Londynu transylwańskiego hrabiego Draculę, który rzekomo dysponuje mocą mogącą uzdrowić Holmwooda. Dzięki mrocznym rytuałom odprawionym przez Singletona i Holmwooda, hrabia Dracula pojawia się w Londynie, ale cała załoga jego statku - łącznie ze wspólnikiem Jonathanem Harkerem - zniknęła bez śladu. Od tej pory osoby z otoczenia młodego lorda, zaczynają umierać w niewytłumaczonych okolicznościach. Holmwood zaczyna rozumieć, że sprowadzając Draculę do Londynu ściągnął śmierć nie tylko na siebie, ale i na swoich przyjaciół i bliskich. Czy ktoś zdoła powstrzymać legendarnego księcia wampirów ?

Szczegóły

ProdukcjaWielka Brytania
ReżyserBill Eagles
Rok2006
GatunekHorror
Odsłon204
Ocena FilmWeb
Ostatnia aktualizacja24-03-2015

Gdzie obejrzeć Dracula online?

cda.pl
zalukaj
chili.tv
vod.pl

Tagi

Dracula Cały Film "Dracula cda ", "Dracula (2006) cda online" "Dracula cały film online", "Dracula (2016) online", "Dracula (2016) Zalukaj"


Najnowsze filmy

[