Searchfilms

Searchfilms / Filmy / Noo-seo-woon I-ya-gi / 2012
Noo-seo-woon I-ya-gi / 2012

Noo-seo-woon I-ya-gi 2012


367 / 10 2012 ( 6 )

Filmy, Horror / Korea Południowa

⇒ Film Online ⇐


Informacje "Noo-seo-woon I-ya-gi"

Bardzo dobry film Noo-seo-woon I-ya-gi z gatunku filmowego Horror. Produkcja filmu odbyła się w państwie Korea Południowa, w roku filmowym 2012. Już ponad 367 użytkowników odwiedziło stronę tego filmu na naszym portalu. "Noo-seo-woon I-ya-gi" posiada średnią ocenę na portalach filmowych. Produkcję wyreżyserował Ji-young Hong. Obejrzyj ten film online!

Fabuła Noo-seo-woon I-ya-gi

Film zaczyna się od uczennicy liceum, która zostaje porwana przez zabójcę z wadą wymowy. Mając nadzieję na ucieczkę, zaczyna opowiadać mu cztery przerażające historie. "Słońce i księżyc", opowieść o niesamowitych rzeczach jakie dzieją się w domu z bratem i siostrą, którzy czekają na ich matkę, "lot Horror", w którym pilot i seryjny morderca zostają sami w samolocie w powietrzu, "Kong-Jwi, Pat-Jwi" okrutna wersja aroganckiego piękna Kong-ji i chciwego, fałszywego piękna Park-ji oraz "Przychodnia", w której Ocaleni w mieście zarażonym śmiertelnym wirusem podejrzewają siebie o zakażenie w karetce.

Szczegóły

ProdukcjaKorea Południowa
ReżyserJi-young Hong
Rok2012
GatunekHorror
Odsłon367
Ocena FilmWeb
Ostatnia aktualizacja24-03-2015

Gdzie obejrzeć Noo-seo-woon I-ya-gi online?

cda.pl
zalukaj
chili.tv
vod.pl

Tagi

Noo-seo-woon I-ya-gi Cały Film "Noo-seo-woon I-ya-gi cda ", "Noo-seo-woon I-ya-gi (2012) cda online" "Noo-seo-woon I-ya-gi cały film online", "Noo-seo-woon I-ya-gi (2016) online", "Noo-seo-woon I-ya-gi (2016) Zalukaj"


Najnowsze filmy

[