Searchfilms

Searchfilms / Filmy / Cukiernia Anat / 2013
Cukiernia Anat / 2013

Cukiernia Anat 2013


146 / 10 2013 ( 6 )

Filmy, Komedie / Francja

⇒ Film Online ⇐


Informacje "Cukiernia Anat"

Bardzo dobry film Cukiernia Anat z gatunku filmowego Komedie. Produkcja filmu odbyła się w państwie Francja, w roku filmowym 2013. Już ponad 146 użytkowników odwiedziło stronę tego filmu na naszym portalu. "Cukiernia Anat" posiada średnią ocenę na portalach filmowych. Produkcję wyreżyserował Eytan Fox. Obejrzyj ten film online!

Fabuła Cukiernia Anat

"Cukiernia Anat" to wyjątkowo orzeźwiająca opowieść w zabawny sposób parodiująca Eurowizję i stanowiąca odę do miłości i przyjaźni. Współczesny Tel Awiw. Sześcioro przyjaciół wspólnie ogląda konkurs piosenki międzynarodowej "UniverSong". Jak większość widzów, są zdegustowani wyborem oficjalnego utworu reprezentującego ich kraj. Wierząc, że mogliby zrobić to o wiele lepiej, spontanicznie układają własny kawałek, nagrywają go telefonem komórkowym, po czym wrzucają do sieci. Nie wiedzą, że ich amatorski teledysk został zauważony przez jury "UniverSong"...

Szczegóły

ProdukcjaFrancja
ReżyserEytan Fox
Rok2013
GatunekKomedie
Odsłon146
Ocena FilmWeb
Ostatnia aktualizacja01-03-2015

Gdzie obejrzeć Cukiernia Anat online?

cda.pl
zalukaj
chili.tv
vod.pl

Tagi

Cukiernia Anat Cały Film "Cukiernia Anat cda ", "Cukiernia Anat (2013) cda online" "Cukiernia Anat cały film online", "Cukiernia Anat (2016) online", "Cukiernia Anat (2016) Zalukaj"


Najnowsze filmy

[