Searchfilms

Searchfilms / Filmy / Nosiciel / 2001
Nosiciel / 2001

Nosiciel 2001


90 / 10 2001 ( 6 )

Filmy, Science-Fiction / Kanada

⇒ Film Online ⇐


Informacje "Nosiciel"

Bardzo dobry film Nosiciel z gatunku filmowego Science-Fiction. Produkcja filmu odbyła się w państwie Kanada, w roku filmowym 2001. Już ponad 90 użytkowników odwiedziło stronę tego filmu na naszym portalu. "Nosiciel" posiada średnią ocenę na portalach filmowych. Produkcję wyreżyserował Allan Moyle. Obejrzyj ten film online!

Fabuła Nosiciel

W XXI wieku nowoczesne technologie i postęp w nauce umożliwiły ludziom błyskawiczne przemieszczanie się między dowolnymi punktami na Ziemi. Sposób ten polega na umieszczeniu umysłu w ciele innego człowieka. Podczas takiej błyskawicznej podróży na firmową uroczystość Stefan Toffler, dyrektor jednej z potężnych światowych korporacji, zostaje uwięziony w ciele przywódcy terrorystów. Próbując się uwolnić porywa ciało replikanta z laboratorium firmy X-Change. Ścigany przez terrorystów, FBI i konkurencję odkrywa straszliwą prawdę.

Szczegóły

ProdukcjaKanada
ReżyserAllan Moyle
Rok2001
GatunekScience-Fiction
Odsłon90
Ocena FilmWeb
Ostatnia aktualizacja01-03-2015

Gdzie obejrzeć Nosiciel online?

cda.pl
zalukaj
chili.tv
vod.pl

Tagi

Nosiciel Cały Film "Nosiciel cda ", "Nosiciel (2001) cda online" "Nosiciel cały film online", "Nosiciel (2016) online", "Nosiciel (2016) Zalukaj"


Najnowsze filmy

[