Searchfilms

Searchfilms / Filmy / Mów mi Vincent / 2014
Mów mi Vincent / 2014

Mów mi Vincent


131 / 10 ( 6 )

Filmy, Komedie /

⇒ Film Online ⇐


Informacje "Mów mi Vincent"

Bardzo dobry film Mów mi Vincent z gatunku filmowego Komedie. Produkcja filmu odbyła się w państwie , w roku filmowym . Już ponad 131 użytkowników odwiedziło stronę tego filmu na naszym portalu. "Mów mi Vincent" posiada średnią ocenę na portalach filmowych. Produkcję wyreżyserował . Obejrzyj ten film online!

Fabuła Mów mi Vincent

Vincent (Bill Murray) to zgryźliwy mizantrop, któremu dni upływają na wyścigach konnych, w ulubionym barze i w towarzystwie zaprzyjaźnionej nocnej damy (Naomi Watts). Pewnego dnia do domu obok wprowadza się Maggie (Melissa McCarthy) z synem Oliverem. Powitanie nowych sąsiadów odbywa się bez ciepłych słów i nie zapowiada początku pięknej przyjaźni. Jednak wiecznie spłukany Vin dostrzega szansę na podratowanie swego opłakanego budżetu. Zostaje może nie najtańszą, ale na pewno najbardziej ekscentryczną niańką w mieście.

Szczegóły

Produkcja
Reżyser
Rok
GatunekKomedie
Odsłon131
Ocena FilmWeb
Ostatnia aktualizacja01-03-2015

Gdzie obejrzeć Mów mi Vincent online?

cda.pl
zalukaj
chili.tv
vod.pl

Tagi

Mów mi Vincent Cały Film "Mów mi Vincent cda ", "Mów mi Vincent () cda online" "Mów mi Vincent cały film online", "Mów mi Vincent (2016) online", "Mów mi Vincent (2016) Zalukaj"


Najnowsze filmy

[