Searchfilms
Searchfilms / Filmy / Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara / 2017

Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara 2017 cda


271 / 10 2017 122 min.

Filmy, Fantasy / Australia

⇒ Film Online ⇐


O czym jest film "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara"?

Film Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara z gatunku Fantasy został wyprodukowany w państwie Australia, w roku 2017. Stronę tego filmu odwiedziło już 271 użytkowników. Film został oceniony na w skali od 1 do 10. Produkcję wyreżyserował Joachim Roenning. Na ekranach film pojawił się w dniu .

Kolejna część filmu Piraci z Karaibów pojawi się w maju 2017 roku. Duchy piratów wraz z korsarzem kapitanem Salazarem uciekają z Piekielnego Trójkąta (mitycznego więzienia) mając na celu zabicie każdego pirata, którego spotkają po drodze na morzu. Aby przeszkodzić w planach Salazara kapitan Jack Sparrow musi zdobyć Trójząb Posejdona. Jedyna nadzieja w bohaterze Jacku na odnalezienie legendarnego Trójzębu, którego właściciel kontrole morze.

Tagi

Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara Cały Film "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara cda ", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) cda online" "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara cały film online", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2016) online", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2016) Zalukaj", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) cda pobierz", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) cały", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) za darmo", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) cda" , "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) cały film lektor pl", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara online pl", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) online lektor", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) online lektor pl", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) cały", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) cały film", "Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2017) cały film pl"


Ostatnia aktualizacja: 13-01-2017
Obsada filmu: Johnny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush, Javier Bardem, Kaya Scodelario, Brenton Thwaites
Reżyseria: Joachim Roenning
Lubisz ten film?

Gdzie obejrzeć Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara online?


Cda-online.PL Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara cda-online
Wkinie.TV Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara - wkinie
CDA.PL Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara CDA
KINOMAN.TV Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara
Musody.com Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara
ZALUKAJ.com 2017 / Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara - Zalukaj


Najnowsze filmy