Searchfilms

Searchfilms / Filmy / Dramat / Szczęściarz / 2012
Szczęściarz / 2012

Szczęściarz 2012


4638 / 10 2012 ( 6 )

Filmy, Dramat / Stany Zjednoczone

⇒ Film Online ⇐


Informacje "Szczęściarz"

Bardzo dobry film Szczęściarz z gatunku filmowego Dramat. Produkcja filmu odbyła się w państwie Stany Zjednoczone, w roku filmowym 2012. Już ponad 4638 użytkowników odwiedziło stronę tego filmu na naszym portalu. "Szczęściarz" posiada średnią ocenę na portalach filmowych. Produkcję wyreżyserował Scott Hicks. Obejrzyj ten film online!

Fabuła Szczęściarz

Żołnierz marines, sierżant Logan Thibault (Efron) powraca z trzeciej wyprawy w Iraku. Wierzy, że jedyną rzeczą, która sprawiła, że przeżył, jest znaleziona fotografia kobiety, której nawet nie zna.Thibault dowiaduje się, że kobieta ze zdjęcia ma na imię Beth (Schilling), poznaje także jej adres. Wkrótce zjawia się u niej w domu i podejmuje pracę w prowadzonym przez jej rodzinę schronisku dla zwierząt. Mimo początkowej nieufności i skomplikowanej sytuacji życiowej Beth między kobietą a Thibaultem nawiązuje się romans. Logan zaczyna mieć nadzieję, że Beth może stać się dla niego kimś więcej niż tylko kobietą ze zdjęcia, które przyniosło mu szczęście.

Szczegóły

ProdukcjaStany Zjednoczone
ReżyserScott Hicks
Rok2012
GatunekDramat
Odsłon4638
Ocena FilmWeb
Ostatnia aktualizacja24-03-2015

Szczęściarz / 2012 zwiastun

Gdzie obejrzeć Szczęściarz online?

cda.pl
zalukaj
chili.tv
vod.pl

Tagi

Szczęściarz Cały Film "Szczęściarz cda ", "Szczęściarz (2012) cda online" "Szczęściarz cały film online", "Szczęściarz (2016) online", "Szczęściarz (2016) Zalukaj"


Najnowsze filmy

[