Searchfilms

Searchfilms / Filmy / Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie / 2008
Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie / 2008

Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie 2008


6065 / 10 2008 ( 6 )

Filmy, Komedie / Włochy

⇒ Film Online ⇐


Informacje "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie"

Bardzo dobry film Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie z gatunku filmowego Komedie. Produkcja filmu odbyła się w państwie Włochy, w roku filmowym 2008. Już ponad 6065 użytkowników odwiedziło stronę tego filmu na naszym portalu. "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie" posiada średnią ocenę na portalach filmowych. Produkcję wyreżyserował Federico Moccia. Obejrzyj ten film online!

Fabuła Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie

37-letni Alex (Raoul Bova) pracuje w agencji reklamowej. Jest pewny siebie, przystojny, twardo stąpa po ziemi, ma piękne mieszkanie i jeździ nowym mercedesem. Ciągle jednak nie może zapomnieć o dziewczynie, z którą niedawno się rozstał. Jego życie zmienia się, gdy poznaje licealistkę Niki (Michela Quattrociocche) i zakochuje się w niej bez pamięci. Różnica wieku jaka jest między nimi dla dziewczyny nie stanowi większego problemu, ale dla Alexa jest dużą komplikacją. Zwłaszcza, że na głowie ma też sprawy zawodowe, kłopoty przyjaciół oraz swoją byłą dziewczynę, która jednak postanowiła do niego wrócić.

Szczegóły

ProdukcjaWłochy
ReżyserFederico Moccia
Rok2008
GatunekKomedie
Odsłon6065
Ocena FilmWeb
Ostatnia aktualizacja24-03-2015

Gdzie obejrzeć Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie online?

cda.pl
zalukaj
chili.tv
vod.pl

Tagi

Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie Cały Film "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie cda ", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) cda online" "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie cały film online", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2016) online", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2016) Zalukaj"


Najnowsze filmy

[