Searchfilms
Searchfilms / Filmy / Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie / 2008

Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie 2008 cda


5216 / 10 2008 min.

Filmy, Komedie / Włochy

⇒ Film Online ⇐


O czym jest film "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie"?

Film Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie z gatunku Komedie został wyprodukowany w państwie Włochy, w roku 2008. Stronę tego filmu odwiedziło już 5216 użytkowników. Film został oceniony na w skali od 1 do 10. Produkcję wyreżyserował Federico Moccia. Na ekranach film pojawił się w dniu 2008.

37-letni Alex (Raoul Bova) pracuje w agencji reklamowej. Jest pewny siebie, przystojny, twardo stąpa po ziemi, ma piękne mieszkanie i jeździ nowym mercedesem. Ciągle jednak nie może zapomnieć o dziewczynie, z którą niedawno się rozstał. Jego życie zmienia się, gdy poznaje licealistkę Niki (Michela Quattrociocche) i zakochuje się w niej bez pamięci. Różnica wieku jaka jest między nimi dla dziewczyny nie stanowi większego problemu, ale dla Alexa jest dużą komplikacją. Zwłaszcza, że na głowie ma też sprawy zawodowe, kłopoty przyjaciół oraz swoją byłą dziewczynę, która jednak postanowiła do niego wrócić.

Tagi

Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie Cały Film "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie cda ", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) cda online" "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie cały film online", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2016) online", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2016) Zalukaj", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) cda pobierz", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) cały", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) za darmo", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) cda" , "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) cały film lektor pl", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie online pl", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) online lektor", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) online lektor pl", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) cały", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) cały film", "Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie (2008) cały film pl"


Ostatnia aktualizacja: 24-03-2015
Obsada filmu: Raoul Bova, Michela Quattrociocche, Veronica Logan, Michelle Carpente, Cecilia Dazzi, Luca Angeletti, Ignazio Oliva, Riccardo Sardon
Premiera: 2008
Reżyseria: Federico Moccia
Lubisz ten film?

Gdzie obejrzeć Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie online?


Cda-online.PL Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie cda-online
Wkinie.TV Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie - wkinie
CDA.PL Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie CDA
KINOMAN.TV Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie
Musody.com Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie
ZALUKAJ.com 2008 / Wybacz, ale będę ci mówiła skarbie - Zalukaj


Najnowsze filmy