Searchfilms

Searchfilms / Filmy / Apokalipsa androidów / 2006
Apokalipsa androidów / 2006

Apokalipsa androidów 2006


276 / 10 2006 ( 6 )

Filmy, Science-Fiction / Kanada

⇒ Film Online ⇐


Informacje "Apokalipsa androidów"

Bardzo dobry film Apokalipsa androidów z gatunku filmowego Science-Fiction. Produkcja filmu odbyła się w państwie Kanada, w roku filmowym 2006. Już ponad 276 użytkowników odwiedziło stronę tego filmu na naszym portalu. "Apokalipsa androidów" posiada średnią ocenę na portalach filmowych. Produkcję wyreżyserował Paul Ziller. Obejrzyj ten film online!

Fabuła Apokalipsa androidów

W świecie przyszłości androidy zaczynają wyręczać ludzi w prawie to każdej czynności. Kiedy Jute zostaje zastąpiony w pracy robotem, swoje smutki postanawia utopić w alkoholu. Jego wybryki kończą się walką z androidem, podczas której maszyna zostaje zniszczona. Za ten czyn Jute zostaje skazany na pracę w Terminalu. Niestety transport skazańców zostaje zaatakowany przez zbuntowane sondy. Ten atak przeżywa jedynie Jute i jego strażnik - android Deecee. Wczoraj pragnęli się pozabijać nawzajem. Dzisiaj potrzebuję siebie by przeżyć.

Szczegóły

ProdukcjaKanada
ReżyserPaul Ziller
Rok2006
GatunekScience-Fiction
Odsłon276
Ocena FilmWeb
Ostatnia aktualizacja24-03-2015

Gdzie obejrzeć Apokalipsa androidów online?

cda.pl
zalukaj
chili.tv
vod.pl

Tagi

Apokalipsa androidów Cały Film "Apokalipsa androidów cda ", "Apokalipsa androidów (2006) cda online" "Apokalipsa androidów cały film online", "Apokalipsa androidów (2016) online", "Apokalipsa androidów (2016) Zalukaj"


Najnowsze filmy

[