Searchfilms

Searchfilms / Filmy / Po drugiej stronie trumny / 2011
Po drugiej stronie trumny / 2011

Po drugiej stronie trumny 2011


101 / 10 2011 ( 6 )

Filmy, Science-Fiction / Stany Zjednoczone

⇒ Film Online ⇐


Informacje "Po drugiej stronie trumny"

Bardzo dobry film Po drugiej stronie trumny z gatunku filmowego Science-Fiction. Produkcja filmu odbyła się w państwie Stany Zjednoczone, w roku filmowym 2011. Już ponad 101 użytkowników odwiedziło stronę tego filmu na naszym portalu. "Po drugiej stronie trumny" posiada średnią ocenę na portalach filmowych. Produkcję wyreżyserował Mauro Borrelli. Obejrzyj ten film online!

Fabuła Po drugiej stronie trumny

Młody student Kyle (Aaron Dean Eisenberg) zarabia ekstra pieniądze sprzątając domy innych. Pewnego razu, podczas pracy napotyka w piwnicy na starożytną trumnę. Myśląc, że może zarobić na niej łatwą kasę, zabiera ją do siebie. Okazuje się, że nie jest to zwykła trumna, bo posiada mechaniczne przekładnie i ukrytą wewnątrz pozytywkę. Kyle wraz z grupą przyjaciół starają się dowiedzieć czegoś więcej o tajemniczym znalezisku. Wkrótce odkrywają, że skrzynia zbudowana została w XV w. przez człowieka zwanego Rzemieślnikiem Diabła, który zafascynowany śmiercią i urządzeniami tortur, dzięki "maszynie" opuścił swe ciało i żył jako duch. Zainteresowani historią studenci, postanawiają również doświadczyć tego uczucia, ale początkowo niewinne zabawy, szybko zmieniają się w przerażający flirt ze śmiercią.

Szczegóły

ProdukcjaStany Zjednoczone
ReżyserMauro Borrelli
Rok2011
GatunekScience-Fiction
Odsłon101
Ocena FilmWeb
Ostatnia aktualizacja24-03-2015

Gdzie obejrzeć Po drugiej stronie trumny online?

cda.pl
zalukaj
chili.tv
vod.pl

Tagi

Po drugiej stronie trumny Cały Film "Po drugiej stronie trumny cda ", "Po drugiej stronie trumny (2011) cda online" "Po drugiej stronie trumny cały film online", "Po drugiej stronie trumny (2016) online", "Po drugiej stronie trumny (2016) Zalukaj"


Najnowsze filmy

[